در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمود کیاستی

اگر علاقه مند هستید؛ طرحی از ITPRO بزنید!!!

سلام دوستان، مدّتی بود بر حسب علاقه به فکر این بودم که طرحی از نام انجمن «ITPRO» بزنم، امّا فرصت پیدا نمیکردم. بنظرم رسید شاید سایر دوستان نیز علاقه مند به ارائه طرح ها و ایده های خلاقانه خود در این زمینه باشند، پس خودم یک طرح رو (البته با زمان اندکی که داشتم) به عنوان نمونه در این قسمت ارائه کردم. منتظر نمایش طرح های زیبای شما عزیزان در این پست خواهیم بود!!!

اگر علاقه مند هستید؛ طرحی از  ITPRO بزنید!!!

#ایده_های_خلاقانه #طرحی_از__itpro #ارائه_طرح #انجمن_تخصصی_فناوری_اطلاعات_ایران
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری

با سلام

مهندس m.kia من با کلیات کار شما موافق هستم ایده جالبی هست

اما ...

فرض کنید که تمام دوستان طرح های زیبایی رو ارائه دادند بعدش چی میشه؟

این طرح ها برای لوگو سایت هست؟

یا بنر ورود به سایت؟

اصلاً طراحان سایت موافق این هستن که لوگو یا بنر های زده شده رو وارد صفحه سایت اصلی کننن؟

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
محمد نصیری

از این مورد استقبال می کنیم ، اگر طرحی جالب با مسما و زیبا داشته باشید در سه سطح میشه ازش استفاده کرد :

1. مناسبت های مختلف ITPRO
  2. لوگوی سایت ITPRO
  3. Background ایمیل های ITPRO
  4. تبلیغات ITPRO

هر کدوم قابل بحث هستند طبیعتا اما قاعدتا بهترین طرح ها برگزیده میشن حداقل تشکر ویژه ای از این دوستان خواهد شد.

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....
محبوبه   همتی

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

Think different

سلام ، ترجیحا پیشنهاد می کنم طرح لوگو شامل حروف انگلیسی و آیکن باشه . مثل گوگل...

وب سایت توسینسو

پایان متن. با تشکر ، احمدرضا سعیدبخش

این البته یک طرح پیشنهادی هست میدونم با توجه به اینکه نوار بالای انجمن ها دارای رنگ پس زمینه متفاوتی هستند جدا از تغییر رنگها در این طرح ، پس زمینه ی این عکس هم باید حذف بشه و با فرمت png یک بار دیگه درست بشه ولی خب این یک طرح پیشنهادی بود . اگر تاییدش میکنید پیشنهادادتون رو بفرمایید تا وقت بیشتری روش بزارم .

وب سایت توسینسو

انیشتین: هیچوقت چیزی رو خوب نفهمیدی مگر اینکه بتونی اون رو برای مادربزرگت توضیح بدی :D
محبوبه   همتی

وب سایت توسینسو

Think different
محبوبه   همتی

ITPro = Right to the Point

وب سایت توسینسو

Think different
محبوبه   همتی

این هم کبوتر نامه‌رسان itpro:که برای قسمت پست الکترونیک میشه استفاده کرد ازش..

وب سایت توسینسو

فونتش خیلی ساده‌است البته، میشه تحریری‌تر باشه..

Think different
محبوبه   همتی

علاقه‌ی شدیدی یه جام جهانی و تیم ملی دارم، دلم میخواد صفحه اول سایتمون مناسب این روزها باشه :D

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

Think different
روح الله

سلام. طرح پایین برگرفته از اسم ITPRO است که حروف I , O که یه جورایی نشانگر صفر و یک هست، به عنوان شاخص قرمز رنگ شده است. البته این فقط طرح اولیه است.

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

Shahrzad Des

سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم یکم برام هنوز محیط نا اشناست در مورد طراحی لوگو به نظرم بهتره لوگو خیلی ساده باشه تا هرجا دیده میشه تداعی کننده محصول یا شرکت مورد نظر باشه برای طراحی لوگو استفاده از فونت خیلی مناسب نیست چون فونتها طرحی اماده دارن و فقط نوعی چیدمان توسط طراح زده میشه

prober

سلام خدمت همگی

من هم یه طرح به عنوان لوگو برای itpro زدم

البته قبول دارم هنوز جای کار داره باید ظرافت و دقت اندازه هاش بیشتر بشه.

وب سایت توسینسو

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
مریم احمدی

وب سایت توسینسو

صادق شعبانی

چه جالب!تو مسابقات وبلاگی از این کارها میکردیم.جای فکر و کار داره.

": )

همچنانکه برق از مشرق ساطع شده تا به مغرب ظاهر مي شود ظهور « پسرانسان » نيز چنان خواهد شد. متی 27-24
prober

وب سایت توسینسو

وب سایت توسینسو

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation

سلام وقت بخیر

itpro logo لوگوی ای تی پرو

موفق باشین

یا حق

بر محمد و آل محمد صلوات ( الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم ) و همچنان مشتی وار ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....