درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

ساخت وتبدیل متن به وکتوردرفتوشاپ

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
parand
مرادنیایی
1393/08/11 06:37:38
سلام خسته نباشید بنده میخام به طورمثال کلمه "پرند " روبه صورت وکتوردربیارم درفتوشاپ ممنون میشم منو دراین زمینه راهنمایی بفرمایید؟
author
Monsieur Inconnu
Monsieur Inconnu
53 ماه قبل
درود دوست عزیز...
خیلی راحت میشه به لایه تبدیل کرد ولی برای سوال شما دو تا لینک دارم که از عکس هاش میشه استفاده کرد و یاد گرفت.
1 : WikiHow
2 : tutsplus

البته لینک دوم ماله illustrator هستش.

موفق باشید... موفق بشید.
author
r_s880
رضا صاحبی
53 ماه قبل
دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم برای وکتور کردن باید از نرم افزار کورل استفاده کنید البته من از نرم افزارهای دیگه اطلاعاتی ندارم که بدونم آیا می شود این تبدیل رو انجام داد با خیر ولی کورل اساس کارش بر پایه وکتور یا همون بردارها هستش می تونید متن مورد نظر را در اون نرم افزار ایجاد و بعدش برای فتوشاپ خروجی بگیرید
author
pedram795
رضا پدرام
53 ماه قبل
چنانچه فایل خروجی فقط متن باشه می تونی با save as با فرمت pdf به صورت وکتوری داشته باشی، فتوشاپ پیکسلی کار میکنه برای کنترل کامل وکتورها باید از ایلوستریتور یا کورل دراو استفاده بفرمایین.
author
nezhadeh
مصطفی عسکرنژاد
27 ماه قبل
در فتوشاپ متن رو خیلی راحت میتونین هم به path و هم به shape تبدیل کنین . با انتخاب گزینه اول، لایه path اون در پنل paths به اسم workpath ایجاد میشه و با انتخاب گزینه دوم لایه متن به shape تبدیل میشه که در هر دو حالت در برنامه فتوشاپ میتونین با ابزار pen tool و زیرمجموعه اش و ابزار path selection tool و زیر مجموعه اش تغییر بدین .

Create Work path and Convert to shape in photoshop

اما برای اعمال تغییرات بیشتر و ابزار های گوناگون میتونین از برنامه ی adobe illustrator استفاده کنین .

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات